MAKE-UP ARTIST Úvod
Úvod O mně Služby Fotogalerie Reference Rezervace Kontakt

Kontakt


Elena Zelenohorská

Tel.: +420 773 463 659

E-mail: elena@svatebni-makeup.cz

Spolupracuji:

TV Nova I  Česká televize  I   BONTONFILM  a.s.  I   Svatební žena  I  Juliána Takšony Fotografie  I  Svatební fotograf Lucie Rýglová  

                                  Časopis KAFE  I   Chateau Radíč - svatba na zámku  I  Svatební pomoc  I  Svatební agentura K&P


Novinky Svatební líčení Večerní líčení Kurzy Poradenství Reference klientů Ceník
Denní beauty líčení

  Toto líčení je vhodné na denní světlo, zvýrazní Vaše přednosti a dotvoří celkový image. Základem je vhodně zvolený make-up, který ladí s Vaší přirozenou barvou pokožky, tvářemi které oživí a rozjasní tvář. Oči jsou laděny do jemných odstínů,rtěnka a lesk jsou zvoleny také spíše v přirozených odstínech.
Vypadá přirozeně a podmínkou je, že musí vydržet během celého dne. Důležitý je proto make-up, který nevysušuje ani nedodává zbytečnou lesklost zejména v T-zóně. Barevnost musí odpovídat nejen Vašemu dermotypu / kvalitě pokožky /, ale i fototypu - make-up musí přirozeně splynout s barvou Vaší tváře. Dále se dají volit různé matné nebo lesklé jemné stíny, řasenka nanesena v jedné vrstvě, jemný lesk nebo krémová rtěnka a nakonec jemná tvářenka. Denní líčení by mělo být rychlé, jednoduché, abyste za 10 minut vypadaly upraveně a šarmantně.

Denní líčení může být i nahé líčení - jste upravená a přirozená zároveň.

   Líčení na pracovní pohovor - pokud Vás čeká pracovní pohovor jedním z důležitých faktorů, které ovlivňují jeho úspěšnost je i upravený vzhled. Můžete si vybrat mezi denním a business líčením podle pozice, o kterou se ucházíte.   
Business líčení - stále populárnější typ líčení vhodný na důležité pracovní schůzky a jednání. Je to líčení, které dotvoří dojem dokonale upravené ženy. Je přirozené a nepůsobí nápadně. Make-up splývá s barvou pokožky, oči jsou laděny do matných zemitých odstínů.,na rty je zvolena krémová rtěnka nebo velmi jemný lesk.

DALŠÍ ZPĚT