MAKE-UP ARTIST Úvod
Úvod O mně Služby Fotogalerie Reference Rezervace Kontakt

Kontakt


Elena Zelenohorská

Tel.: +420 773 463 659

E-mail: elena@svatebni-makeup.cz

Spolupracuji:

TV Nova I  Česká televize  I   BONTONFILM  a.s.  I   Svatební žena  I  Juliána Takšony Fotografie  I  Svatební fotograf Lucie Rýglová  

                                  Časopis KAFE  I   Chateau Radíč - svatba na zámku  I  Svatební pomoc  I  Svatební agentura K&P


Novinky Svatební líčení Večerní líčení Kurzy Poradenství Reference klientů Ceník
DALŠÍ

Proč profesionální svatební Make-up?

Tak jak jste důsledně vybírala šaty ve kterých se budete cítit nejlépe, za pomoci vyškoleného týmu, zda za pomoci kamarádky, sestry či maminky... tak máte možnost využít poradenství u vizážistky, která Vám na základě osobního rozhovoru a profesionálních zkušeností vytvoří ten nejlepší make-up, který bude zdobit vaši tvář. Zvýrazní Vaše rysy a podtrhne vaši krásu abyste ve svůj den byla krásná a zároveň jemná.

Volba správného make-upu, jeho intenzita a správně zvolené barvy je velmi důležitá. Právě make-up Vás bude zdobit na vašich fotkách stejně jako šaty. Při pohledu na fotky je důležité abyste ze sebe měla dobrý pocit, přece jen vzpomínky zůstávají navždy.

Pokud již máte svatební šaty, či představu o nich a víte jak chcete vypadat ve svůj svatební den .. šaty .. doplňky .. vlasy .. květy .. tehdy je velmi důležité začít přemýšlet o svém make-upu.

Svatba skončí, a Vám zůstanou vzpomínky ve formě fotek a videa .. nejhezčí důkaz jak si vzpomenout na tak výjimečný den.

Chcete mít jistotu, že vypadáte úžasně při pohledu na sebe i po letech?

Svatební líčení