MAKE-UP ARTIST Úvod
Úvod O mně Služby Fotogalerie Reference Rezervace Kontakt

Kontakt


Elena Zelenohorská

Tel.: +420 773 463 659

E-mail: elena@svatebni-makeup.cz

Spolupracuji:

TV Nova I  Česká televize  I   BONTONFILM  a.s.  I   Svatební žena  I  Juliána Takšony Fotografie  I  Svatební fotograf Lucie Rýglová  

                                  Časopis KAFE  I   Chateau Radíč - svatba na zámku  I  Svatební pomoc  I  Svatební agentura K&P


Novinky Svatební líčení Večerní líčení Kurzy Poradenství Reference klientů Ceník
Fotomake-up

Je to líčení, se kterým se běžně během dne nevybereme na ulici. Je syté, korekce je provedena precizně a make-up je nanášen ve větší vrstvě. Oči jsou nalíčené výrazně tmavšími odstíny, použitá linka, výrazně nanesená řasenka, případně nalepené umělé řasy. Dbáme na celkové rozjasnění pleti a rty jsou pěkně vymodelované. Při tomto líčení jsou použity speciální techniky.


Fotomake-up je líčení, které zohledňuje požadavky stylizace, světelných poměrů (exteriér, interiér - ateliérové ​​fotografie), preciznost podkladu a propracovanost líčení. Takového líčení je i časově náročnější. Silná světla vše prosvítí a proto je potřeba důsledné pigmentovaná a perfektní "vyspravení" pleti.
Na profesionálních fotografiích se vždy dělá postprodukce, retuše, dolaďování barev v počítači, vyčištění šumů a pod, tedy fotografie se dále zpracovává v počítači.


Na fotomake-up musí být zachovány pravidla intenzity odstínů aby, světla váš make-up nepohltily. Na kameře a fotce vypadá všechno jinak než ve skutečnosti.
Pokud potřebujete fotomake-up na profesionální focení, nebo toužíte po pěkných fotografiích pro sebe, zda chcete potěšit partnera, je potřebný fotomake-up.

DALŠÍ ZPĚT